Yapmak Ya Da Yapamamak :)

Bundan önceki yazımda her hafta sonu en azından siteyi güncelliyeceğimi yazmıştım. Her zaman olduğu gibi işler asla öngörüldüğü şekliyle gitmediği için siteyi güncelleyemedim. Geçen hafta Ankara’da idim. Bir ÜDS şenliğinde 🙂 arkadaşlarla Ankara’yı gezmiş oldum. Tabi dizüstü bilgisayarımı da kardeşime kaptırınca 😀 bilgisayarsız kaldım. Bir de üzerine yeni okul dönemi eklenince işler iyice sıkılaştı. Kısaca öngörülerde bir hata payı bırakmak gerektiğini yine tecrübe etmiş oldum.

İlk iş olarak kendime idareten bir bilgisayar toplamaya başladım. Tamamiyle fiyat/başarım hedefine dayalı olarak yaptığım bir listeye bağlı kalarak bir bilgisayar oluşturdum. Sanırım önümüzdeki 3 gün içinde parçalarım elime geçmiş olacak. O zaman en azından evden internete girmek için bir makinem olacak. Şimdilik ev arkadaşlarımın bilgisayarlarına çökmüş 🙂 durumdayım.

Yeni yazılarda görüşmek üzere. Farkındayım VHDL ile ilgili düşündüğüm yazı dizisini bir türlü ilerletemedim ama hala yapmam gerekenler listesinde bulunduğunu bilmenizi isterim -eğer varsanız- ey okurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir